Prolomí dorostenci černou sérii porážek?

Viktor Krus • 12.02.2009

V s e t í n – Již tři zápasy po sobě vsetínští dorostenci prohráli. Teď mají velkou šanci vyhrát, protože se střetnou s papírově slabšími družstvy. V pátek přijede do Vsetína Olomouc, která sídlí na 22.příčce. Hanáčtí dorostenci letos vstřelili o 44 branek méně a inkasovali o 29 gólů více. Poslední vzájemný duel vyhráli zelenožlutí hráči vysoko 6:1. Zápas začne v 17 hodin. V sobotu jedou Valaši do posledního Šumperka a zde je výhra povinná. Draci mají nejhorší statistiku v ELD, která činí 78:189. V posledním vzájemném duelu si VHK smlslo na Šumperku 10:2. Utkání začne tradičně v pravé poledne. Jak si povedou svěřenci trenéra Josefa Halouzky po dvoutýdenní pauze? Zápasy můžete sledovat v rámci změn stavu.