Představujeme nové tváře: Patrik Kopřiva

Anna Pavlína Sedláčková, Helena Hegeďová • 20.10.2019

Šestnáctiletý útočník Patrik Kopřiva odehrál za vsetínský dorost deset z dvanácti utkání letošního ročníku, ale před sezónou určitě nešel úplně do neznáma. Odchovanec brněnské Komety v uplynulých dvou sezonách nastupoval za Warriors a se Vsetínem tak sehrál několik vzájemných utkání. V sezóně 2017/2018 navíc ještě na postu obránce. Bilance vzájemných zápasů však v tomto ohledu vždy vycházela lépe pro Vsetín a Kopřiva si v minulých letech proti svému současnému týmu připsal jednu asistenci.

Patriku, co říkáte na páteční zápas s Olomoucí?
V posledním utkání proti Olomouci jsem sice nenastoupil, ale šli jsme do toho s tím, že musíme vyhrát. Už nesmíme ztrácet další body, abychom neskončili poslední. Musíme makat a zkusit uhrát tu šestku. Jde vidět, že kluci z Olomouce na tom nejsou hokejově tak dobře, ale makají a snaží se hrát týmově. Dneska jim to ale proti nám nešlo. Jsem šťastný, že jsme po tolika prohrách konečně vyhráli, třeba nás to nějak nakopne a snad se nám bude takhle dařit i dál.