Vstupenky online

Konečně mi to tam padá, říká s úsměvem David Hrazdira

Kristýna Zigmundová, Filip Bazala • 14.12.2015

Po vyhraném sobotním duelu s Porubou, pod kterou se podepsal vstřelenou brankou, se na nadcházející zápas s Frýdkem – Místkem dívá David Hrazdira pozitivně. „Tým na to, abychom je porazili, určitě máme,“ říká jednadvacetiletý útočník a spolupráci s Jindrou Abdulem si vychvaluje. „Bruslíme a zatím nám to tam padá.“

Jak byste zhodnotil zápas s Porubou? 

Do zápasu jsme vstoupili výborně. Vedli jsme 2:0, ale podcenili jsme soupeře, a on ve dvou minutách vyrovnal. Nějak jsme to ale přežili a šli jsme si pro vítězství. 

Jak došlo k tomu, že jste nechali soupeře tak rychle vyrovnat? 

Bohužel došlo k chybě v obraně. Poslední hráči, jednou dokonce i já, tam kličkovali a podávali křižnou nahrávku. Soupeř to ale chytil a byly z toho ty dva góly. 

V minulém zápase jste vstřelil první gól, připsal si tři asistence a kluci v šatně vám dali klobouk, jaký to byl pocit? 

Tak určitě dobrý. Po tom, co jsem tady přišel, tak se mi moc nedařilo, ale jsem rád, že to tam konečně spadlo a hlavní bylo, že jsme v Karviné vyhráli a dovezli tři body. 

Dneska jste si připsal další gól, očividně se vám v lajně s Jindrou Abdulem daří. 

Jo, s Jindrou si celkem vyhovujeme, bruslíme a zatím nám to tam padá, takže doufám, že to tak půjde dál. 

V průběhu sezóny jste se přestěhoval z Přerova, jak k tomuto transferu došlo? 

Já jsem měl v Přerově podepsanou smlouvu vždycky na měsíc a po nějaké dohodě jsme se s panem Tobolou domluvili, že bych mohl nastoupit tady a já jsem neváhal a šel. 

Hrál jste v Přerově, v týmu, který nás minulý rok vyřadil v play – off, nedobírali si vás tam kluci? 

Ani ne. Byla nová sezóna a my jsme moc neřešili, co bylo minulou sezónu. Jakože něco tam proběhlo, ale nebylo to nic velkého. 

Další zápas jedete do Frýdku, letos se nám je ještě nepodařilo porazit a vy jste s nimi ještě nehrál. Jak se vám tedy jeví tento zápas? 

Těžko říct. Frýdek má výborný tým, jsou tam kluci z Třince, ale mi tam pojedeme s tím, že chceme uhrát nějaký bod. Tým na to, abychom je porazili, určitě máme. 

Jaký je podle vás hlavní rozdíl v trénování druholigového týmu a extraligového? 

Tak rozdíl tam je velký. V extralize se kluci věnují jenom hokeji a nechodí do práce, ale hlavní rozdíl, je asi v tom, že se trénuje dopoledne, ne jak tady odpoledne, nebo večer.

banner pod článkem
×
Odehrané v 19:15 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov