Informace k sobotnímu utkání se Zlínem

Redakce • 04.10.2023

Poprvé v aktuálním ročníku Chance ligy se poprvé střetne domácí Vsetín se Zlínem. Tento zápas, stejně jako loňské, si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření. Prosíme fanoušky, veřejnost, aby neparkovali před zimním stadionem z pátku na sobotu. Již od sobotního rána bude parkoviště uzavřeno a připraveno na chystání se na zápas jako našemu klubu, tak i bezpečnostním složkám. V článku se dočtete, jak dobře zaparkovat i pohodlně se dostat na Lapač. Těšíme se na vás!

Vstupenky:

Důležitá organizační upozornění:

• Sobotní utkání na Lapači se uskuteční za zvýšených bezpečnostních opatření.
  • Prosíme veřejnost, aby nenechávali svá auta v pátek přes noc před Lapačem. Od sobotního rána bude parkoviště uzavřeno a k dispozici pro chystání se na zápas hlavně Policii ČR.
  • Stejně jako minulou sezonu, také v sobotu nebude možné u Lapače z organizačních a bezpečnostních důvodů parkovat. Klub VHK ROBE Vsetín ve spolupráci s městem Vsetín zajistil záchytné parkoviště ve fotbalovém areálu na Ohradě a také autobusovou dopravu, která bude mezi Ohradou a Lapačem jezdit. První autobus vyrazí z Ohrady v sobotu v 16:00, druhý v 16:20. Po zápase pak autobus odjíždí na Ohradu přesně 20 minut po závěrečném hvizdu ze zastávky v Rokytnici naproti čerpací stanici Shell. Existuje také možnost dojít z Ohrady na Lapač pěšky. Žádáme fanoušky, aby se Lapači vozem v sobotu vyhnuli a nenastaly tak dopravní komplikace na hlavní komunikaci. Zvlášť v aktuálním období, kdy v okolí ZS se uskutečňuje hned několik dopravních omezení z důvodů prací na silnici, výstavba železniční stanice atd. Omezení neplatí pro hokejové týmy a obsluhu utkání (pořadatelská služba, policie, záchranka...).
  • Existuje také možnost využít jiná parkovací místa v rámci města Vsetín a odtud dojít na Lapač pěšky.
  • Hosté mají k dispozici 130 vstupenek. Další vstupenky pro hosty v prodeji nebudou. S jinou vstupenkou než do sektoru hostů nebudou hosté do sektoru hostů vpuštěni.
  • Pokladna u zimního stadionu, stejně jako Lapač samotný, se v sobotu otevře v 15:30
  • Kamenná prodejna fanshopu VHK otevírá již v 15:00.
  • V rámci obou domácích utkání nebude možné přecházet mezi tribunami na stání a na sezení.
  • V prostorech zimního stadionu platí přísný zákaz prodeje a distribuce tvrdého alkoholu, rovněž platí zákaz prodeje piva podnapilým.
  • Klub VHK ROBE Vsetín vyzývá všechny návštěvníky utkání ke slušnému chování odpovídajícímu valašskému hokejovému svátku.