Hokejisté VHK začnou na ledě 27. července

Michal Veselý • 17.07.2009

Po složitých vyjednáváních, která probíhala po okolních zimních stadionech, je výsledek tady. Hokejisté VHK vyjedou poprvé na led 27. července ve Valašském Meziřící. Připravovat se budou také na ledě Rožnova, kde 5. srpna odehrají i přípravný zápas s opavským Slezanem. Ostatní přípravné zápasy by měli Zelenožlutí odehrát už Na Lapači. „Jsem rád, že půjdeme na led už na konci července,“ říká spokojeně kouč Hlobil.

„Potěšilo mě, že se podařil domluvit led ve Valašském Meziříčí a Rožnově, v jednání byla i příprava v Trenčíně, ale nechtěli jsme jezdit 70 km. Do přípravy půjdou všichni, kteří absolvovali letní přípravu a někteří kluci na zkoušku, jména ale zatím říkat nechci,“ hovoří o začátcích na ledě vsetínský lodivod. Nejvíce ledu si užije brankář Lukáš Plšek, který se bude dopoledne připravovat se zlínským týmem a večer se svými vsetínskými spoluhráči. „První trénink začne o půl deváté a potrvá hodinu a půl. Ze začátku budeme trénovat zhruba třikrát týdně, jsme rádi, alespoň za to,“ říká závěrem trenér Viktor Hlobil.