Spolu za Vsetín! Připomeňte si výjimečná utkání VHK již dnes od 17:40

Redakce • 19.03.2020

Letošní play-off se neuskuteční, místo podpory v hledišti musí fanoušci zůstat doma. Aby však nepřišli úplně zkrátka, mohou u monitorů znovu prožít výjimečná utkání z nedávné historie, která postavila základy dnešního působení vsetínských hokejistů v Chance lize. A to vždy v čase, kdy bylo původně na programu čtvrtfinálové utkání s Litoměřicemi. Začínáme už ve čtvrtek 19. března od 17:30, kdy si připomeneme legendární čtvrtý zápas finále 2. ligy 2015 mezi Vsetínem a Přerovem. Ten Valaši ovládli 4:1 a vynutili si pátý rozhodující duel na Hané.

Utkání doporučujeme sledovat na domácím monitoru nebo na chytré televizi.

Jak utkání hrané 28. března 2015 vypadalo?

Vsetínští hokejisté v domácím prostředí odmítli konec sezony. Při rekordní návštěvě 4398 diváků se Valachům povedl nástup do utkání, když po pěti minutách vedli 2:0. Hosté z Přerova stihli do konce první třetiny ještě kontrovat, ale to bylo z jejich strany vše. Jako správný kapitán se představil Daniel Vaněk, jenž zaznamenal dvě přesné trefy. Co však Vsetínským přineslo vrásky na tváři, je zdravotní stav brankáře Hromady. Ten byl atakován hostujícím útočníkem Goišem a utkání pro něj skončilo. Rozhodnutí finálové série pak bylo na programu o dva dny později v přerovské MEO Aréně.

Nejbližší rozpis nově promítaných zápasů:

Čtvrtek 18. 3. v 17:30: Vsetín – Přerov (4. utkání finále play-off 2. ligy 2015)
Pátek 19. 3. v 17:30: Technika Brno – Vsetín (4. utkání semifinále play-off 2. ligy 2016)