Vsetín neuspěl ani do třetice

Václav Trávníček • 05.08.2005

L i p t o v s k ý M i k u l á š – Vsetínským hokejistům se v sérii přípravných utkání na Slovensku nedaří. Dnes Valaši podlehli celku Liptovského Mikuláše 2:1. Podle zápisu, který byl k dispozici na stránkách slovenského klubu, za Vsetín nastoupil Patrik Valčák, který je u týmu na zkoušku ze Sarezy Ostrava. Vsetínský dres též oblékli Patrik Beck z Hradce Králové a Petr Přeučil z Ústí nad Labem. Do zápasu naopak nezasáhl útok Demel – Stantien – Mrázek.

- přát. pá 5.8.
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1(1:0, 1:1, 0:0)
Branky: 3.Tarageľ (Huna Ro.,Tomaška), 27.Krátky (Rúfus) - 24. Hruška O.(Kučný). Diváků: 502.
HK 32 Liptovský Mikuláš: Krivomazov - Droppa M., Fatyka, Lištiak, Školiak, Devečka, Tomaška, Šterbák, Rúfus, Kopecký, Pleva, Milec, Miklík, Bartík, Šebo, Huna Ri., Huna Ro, Tarageľ, Hovorka, Pohanka, Krátky.
VHK ROBE Vsetín: Pöpperle - Luža, Kučný, Zapletal, Bauer, Spitzer, Hrabal, Horák, Nedbalek - Květoň, Bacul, Hruška O. - Havíra, Přeučil, Beck - Sakrajda, Hruška R., Duba - Valko, Hubáček, Valčák.