Valaši v páté přípravě těsně nestačili na Trenčín

Redakce • 24.08.2021

Páté přípravné utkání na novou sezonu Chance ligy sehráli hokejisté VHK ROBE Vsetín v úterý na Slovensku. Proti Trenčínu měli dobrý vstup do zápasu, když se v 7. minutě prosadil Juraj Majdan. Domácí pak ale dvěma trefami v prostředním dějství otočili skóre a zvítězili 2:1. Další duel mají Stantienovi svěřenci na programu ve čtvrtek, kdy zajíždějí do Šumperku.

Přípravné zápasy - Příprava út 24.8.18:00
HK Dukla Trenčín
2:1(0:1, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 26. Starosta (Tybor, Berisha), 31. Tybor (Martiška, Mikyska) - 7. Majdan (Jonák, Indrák). Rozhodčí: Krajčík, Žák – Valo, Tvrdoň. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:17. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

HK Dukla Trenčín: Bowns – Meszároš, Kudla, Lemcke, Starosta, Urban, Nemčík, Martiška – Tybor, Mikyska, Krajčovič – Berisha, Paukovček, Valach – Beták, Rehuš, Dudáš – Minárik, Švec, Krajč
VHK ROBE Vsetín: Gába – Smetana, Ondračka, Štach, J. Jenáček, Hryciow, Š. Jenáček, Vosátko – Majdan, Indrák, Jonák – Zeman, Vlach, Berger – Klímek, Kucharczyk, Apolenář – Bachánek, Březina, Vítek.

Ohlasy k utkání

Jan Srdínko (VHK ROBE Vsetín): „Na to, že pro Trenčín šlo o první přípravné utkání, protože na Slovensku startuje extraliga o něco později, měl zápas velice slušnou úroveň. Duel měl vysoké tempo, viděli jsme hodně soubojů a šance na obou stranách. Vypracovali jsme si spoustu příležitostí k zakončení. Bohužel jsme dali jenom jeden gól. Trochu nás trápí koncovka, na tom je potřeba zapracovat. Ale v utkání byla i spousta dobrých momentů, z toho si můžeme vzít pozitiva. Trenčín byl kvalitní soupeř. Kluci si vyzkoušeli, jaké je to hrát proti slovenskému extraligovému mančaftu. Pro nás to bylo určitě zpestření.“