Starší dorostenci po rozpačitém výkonu zdolali Opavu na nájezdy

Tomáš Kopecký • 11.12.2015

Starší dorostenci VHK Vsetín uzavřeli základní část sezóny utkáním s beznadějně posledním týmem tabulky, Opavou. Proti outsiderovi celé soutěže však nepodali ideální výkon, zatímco soupeř srdnatě bojoval i v nízkém počtu hráčů o každý metr ledu. Vsetín vyhrával v polovině utkání již 3:1, pak však hra domácích polevila a hosté se třemi góly v řadě dostali do vedení. Domácím se podařilo srovnat až v 60.minutě zásluhou Koňaříka, čímž odvrátili porážku. Prodloužení o vítězi nerozhodlo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy, ve který rozhodl ve 4. sérii David Kovář. Program zápasů 2.části soutěže zveřejníme již brzy na našem webu.

ELSD - 27.kolo pá 11.12.16:30
Hokejový klub Opava
5:4sn(2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)

Branky a nahrávky:11. Augustin (Weintritt J.), 19. Kovář (Weintritt J., Knap), 23. Augustin (Weintritt J., Kovář), 60. Koňařík (Kollár), rozh. náj. Kovář – 7. Řečinský (Hladoník, Cibulka), 32. Štěpánek (Fedor, Cibulka), 44. Fedor (Cibulka, Řečinský), 49. Pělucha (Konečný), Rozhodčí:Kubičík – Novák, Rožánek

VHK ROBE Vsetín: Sachr – Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Kašpar, Augustin, Petrla, Richter – Dostál, Koňařík, Wolf, Dubnický, Weintritt M., Čechmánek, Vilém, Humplík, Kovář, Knap.
Hokejový klub Opava: Lamla – Mar, Štěpánek, Lelek, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Dohner, Řečinský, Konečný, Adamczyk.