Starší dorostenci mají za sebou šestibodový víkend!

Kristýna Guricová • 19.09.2015

V 6. kole se starší dorostenci postavili domácí Opavě a již v 11. minutě šli do vedení zásluhou Krůžely. Pouhých 54 vteřin před první přestávkou však Opava srovnala a boj o body začal od znova. I když už to vypadalo na bezbrankovou prostřední část, těsně před druhou sirénou padly 3 góly a do druhé přestávky tak odcházeli spokojenější hosté (2:3). Ve třetí třetině pak Valaši potvrdili svou střeleckou převahu a vsítili další 4 branky. Nejproduktivnějšími hráči zápasu byli David Kovář (3+1), Michal Koňařík (2+1) a Michal Weintritt (1:3).

ELSD - 6.kolo so 19.9.12:00
Hokejový klub Opava
2:7(1:1, 1:2, 0:4)
Branky a nahrávky: 20. Fedor (Blecha), 39. Adolf (Langer, Döhner) – 11. Krůžela (Koňařík), 37. Koňařík (Kužela, Vilém), 40. Kovář (Weintritt, Půček), 46. Koňařík (Humplík, Vilém), 47. Kovář (Weintritt), 48. Kovář (Weintritt), 58. Weintritt (Kovář, Půček). Rozhodčí: Klapetek, Hanzlík - Rožánek, Michal. Vyloučení: 4:2, navíc Cibulka (OPA) 10 min. (zásah do oblasti hlavy a krku). Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 112. Střely na branku: 19:52. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7.
Hokejový klub Opava: Huzlík – Kupka, Kunc, Lelek, Cibulka, Petrla – Fedor, Pěchula, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Konečný, E. Adamczyk, Bitomský
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Mikulenčák, Pařízek, Krůžela, Nadymáček, J. Weintritt ml., Kollár, Kašpar, Augustin – Půček, Koňařík, Matiaško, Hrňa, M. Weintritt, Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Vilém, Najvar