Starší dorost v Opavě nezaváhal a dotáhl se na Havířov

Tomáš Kopecký • 14.11.2015

Starší dorostenci Vsetína mají za sebou povedený víkend. Po včerejší výhře 5:3 na ledě Poruby zdolali stejným výsledkem i poslední tým tabulky, Opavu. Třetí výhra v řadě navíc znamená i tabulkový posun, jelikož se Valaši dotáhli na 5.tým tabulky z Havířova. V této sezóně se zatím Valaši drží daleko od pozic ohrožujících setrvání v nejvyšší dorostenecké soutěži, a to je s ohledem na minulé ročníky jen dobře. Pozici tahounů týmu opět jen potvrdilo trio J.Weintritt - Kovář - Knap, které bylo u všech gólu Vsetína.

ELSD - 20.kolo so 14.11.12:00
Hokejový klub Opava
3:5(0:2, 0:1, 3:2)
Branky a nahrávky: 43. Fedor, 49. Fedor, 60. Blecha (Hladoník, Cibulka) – 1. Knap (Kovář, Weintritt J.), 4. Weintritt J., 29. Knap (Krůžela, Weintritt J.), 50. Knap (Kovář), 52. Kovář (Augustin). Rozhodčí: Cik – Lukš, Bubela. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 112. Střely na branku: 40:28. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5, 3:5.
Hokejový klub Opava: Mocher – Kupka, Štěpánek, Lelek, Kunc, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Skalka, Řečinský, Konečný, Adamczyk, Bitomský
VHK ROBE Vsetín: Huzlík – Petrla, Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Richter – Wolf, Weintritt M., Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Vilém, Knap, Najvar