Příjemné překvapení juniorů: Slavii porazili po nájezdech

Hana Skupinová • 10.01.2023

Zkraje nového roku si junioři připsali cenný skalp silné Slavie. Přestože byl pražský celek favoritem, nakonec podlehl Vsetínským 4:3 po nájezdech. Po první třetině byl zápas vyrovnaný, druhou periodu ovládla Slavia, a získala tak jednogólový náskok. V poslední části zápasu Valaši dorovnali na 3:3. V prodloužení branka nepadla, takže se strhující zápas rozhodl až při nájezdech, kdy se o výhru Vsetína zasloužil Jakub Frolo. V následujícím duelu se juniorka představí na ledě Přerova.

Liga juniorů - 26.kolo ne 8.1.14:00
HC Slavia Praha
4:3sn(2:2, 0:1, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Melenovský (Koláček, Janíček), 20. Melenovský (Koláček, Zedek), 43. Janíček (Zedek), rozh. náj. Frolo (TS) – 2. Chludil (Kubánek, Tichý), 6. Kvasnička (Jokl, Fibigr), 34. Chludil. Rozhodčí: Karpíšek — Kleprlík, Smetková. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Střely na branku: 33:32 (11:12, 9:8, 13:8, 0:4). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3. Diváci: 85.

VHK ROBE Vsetín: Vilém — Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Machů, Fojtík, Zedek, Šedlbauer — Kovář, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Matějíček, Janíček, Frolo, Rigo.
HC Slavia Praha: Volevecký — Hrdlička, Kříženecký, Kluch, Hron, Dráb, Kubánek — Holanik, Curran, Chludil, Fibigr, Tichý, Jokl, Kvasnička, Štípek, Vosmík.