Mladší dorostenci stále na vítězné vlně, tentokrát si zastříleli v Šumperku

Filip Bazala • 24.02.2011

Mladší dorostenci dohrávali ve středu odložený zápas se Šumperkem, kde měli s přehledem zvítězit a potvrdit roli favorita. To se povedlo výborně a vsetínští hráči přestříleli svého soupeře jasně poměrem nula - dvanáct. Neporazitelnost Valachů už se tak protáhla na sedm utkání v řadě a tak boj o druhé místo je stále velmi reálný. Příští zápas zajíždí družina trenérů Žilky a Štrauba na led do Havířova, kde budou bojovat o další potřebné body.

EMD - 29.kolo st 23.2.
Draci Pars Šumperk
0:12(0:4, 0:4, 0:4)
Branky a nahrávky: 5. Forch, 12. Kuchařík (Grygar, Abdul), 15. Grygar (Vašíček), 17. Helešic (Hajda), 21. Hořanský (Helešic, Forch), 25. Helešic (Žabčík), 39. Helešic (Hořanský, Forch), 40. Kuchařík (Grygar), 42. Grygar (Abdul, Kuchařík), 47. Forch (Hořanský), 51. Hořanský (Žabčík), 57. Hajda (Motloch, Abdul). Vyloučení: 2:5. Střely na branku: 15:45. Průběh utkání: 0:12.
Draci Pars Šumperk: Macek (Lukáč) - Pastorek, Halšman, Végh, Spurný, Polách, Přibylová, Kubíček, Kukula, Zouhar, Muller, Kužílek, Ondráček, Strýček, Adam, Holický, Macek.
VHK ROBE Vsetín: Vlach (Bechný) - Žabčík, Hajda, Ščotka, Vašíček, Svozílek, Hryciow, Skalák - Forch, Helešic, Hořanský - Grygar, Kuchařík, Abdul - Děrkas, Motloch, Mikula, Christov.