Mladší dorost neudolal Porubu, odnáší alespoň jeden bod

Lucie Krampotová • 03.01.2015

Již v deváté minutě vstřelili Vsetínští úvodní branku v podání Štědrého a tento stav drželi až do třetí třetiny. Byť byli bezpochyby aktivnějším týmem, inkasovali v devětačtyřicáté minutě Střondalovu střelu a bylo zaděláno na prodloužení. V něm se nakonec štěstí usmálo na hosty, a tak si domácí odnáší alespoň jeden bod.

ELMD - 7NS so 3.1.13:30
HC RT TORAX Poruba 2011
1:2p(1:0, 0:0, 0:1- 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Štědrý (Klímek, Nadymáček) – 49. Střondala (Takáč), 65. Havránek. Rozhodčí: Husička – Kurtin, Štěpánek. Vyloučení: 2:5. Využití 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček – Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Půček, Vilém, Paťava, Štědrý.
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš – Balcárek, Kotouček, Kroček, Dobeš, Pliska – Voznička Marek, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bocnak, Dlouhý, Zicháček, Voznička Martin.

Luboš Jenáček (VHK Vsetín): „Dnes jsme nechtěli prohrát na tři body, potřebovali jsme vyhrát. Bohužel to byl remízový zápas, měli jsme šance na rozhodnutí utkání, ale nedali jsme góly. Poruba pak v přesilovce vyrovnala a dohrávalo se na obě strany. Náš hráč tam udělal jednu velkou chybu, čímž jsme prohráli. Je to škoda, ale zápasů je ještě hodně, budeme do konce sezóny bojovat o záchranu a věřím, že se nám to podaří.“