Druhá třetina rozhodla o výsledku, Vsetínští podlehli Zubrům 1:3

Anna Pavlína Sedláčková • 12.01.2020

V první třetině jsme se žádných gólů nedočkali. Byla pouze vyloučení na obou stranách, ale ani jednoho se nikomu nepodařilo využít. Zato ve druhé třetině domácí odskočili na rozdíl hned tří branek. Ani Vsetínští ale nezůstali bez gólu a v 32. minutě se prosadili. Poslední třetina však byla opět bezbranková a z výhry se radovali Zubři.

Extraliga juniorů - 31.kolo ne 12.1.17:00
HC ZUBR Přerov
3:1(0:0, 3:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 24. Kolařík (Hanák, Šabršula), 28. Zmeškal (Dřímal, Lekeš), 31. Fencl (Borot, Dřímal) – 32. Houser (Vrána, Apolenář). Rozhodčí: Grygera – Bernard, Zapletal. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na bránu: 35:33. Diváci: 86. Průběh utkání: 3:1.

HC ZUBR Přerov: Lekeš – Dřímal, Gréč, Šabršula, Takáč, Moučka, Kopeček – Kuba, Rozsahegyi, Kleinar, Petr, Fencl, Kolařík, Hradil, Zmeškal, Borot, Šimanský, Hanák, Mynář.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Holáň, Zeman, Kožený, Siner, Pernický, Houser, Kunst – Veselý, Zemánek, Holba, Vašenka, Pospíšil, Vrána, Hilšer, Klímek, Apolenář, Vavřík, Frimel.