Dorostenci nestačili na Přerov

Anna Pavlína Sedláčková • 26.09.2019

První gól zápasu padl hned ve 3. minutě, a to do sítě Vsetína. Ještě v téže třetině však Valaši vyrovnali a dostal se do vedení. To netrvalo dlouho - po druhé třetině se do kabin odcházelo za stavu 2:2. Ve třetí části se Vsetínu již nepodařilo vstřelit žádný gól, ale naopak dvakrát inkasoval. Vsetínští dorostenci tak mají na svém kontě stále jen dva body, které získali minulý týden v domácím utkání proti Vítkovicím.

ELIOD Extraliga dorostu - 5.kolo čt 26.9.16:00
HC ZUBR Přerov
4:2(1:2, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Šilhavý (Brázda), 27. Jobánek (Růžička, Hradil), 45. Hradil, 54. Šilhavý (Brázda) – 7. Krajčík (Babeliak, Dědek), 10. Dědek (Babeliak). Rozhodčí: Slavka – Hübl, Kučera. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na bránu: 23:37. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.

HC ZUBR Přerov: Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Halík (C), Hradil, Kuchta, Buršík, Marek, Jobánek (A), Šilhavý (A)
VHK ROBE Vsetín: Janura – Kočí, Mikula, Krajčík, Kunst (C) – Bednařík, Kopřiva, Babeliak (A), Juráň, Adámek, Kuchařík (A), Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek.