Deváťáci napravili předešlou prohru a proti Porubě vítězí 6:2

Anna Pavlína Sedláčková • 29.01.2023

V první třetině v 1. minutě se podařilo vsetínským prosadit a o dvě minuty později opět vstřelili gól. Následně se Porubě sice podařilo snížit, netrvalo však dlouho a vsetínští získali své dvougólové vedení zpět. Druhá část utkání patřila Vsetínu, který na své konto přidal další tři góly. V 58. minutě se ještě jednou prosadila domácí Poruba, ale čtyřgólové vedení Vsetína nedohnala.

Liga 9. tříd - N18 ne 29.1.12:00
HC RT TORAX Poruba 2011
2:6(1:3, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Žídek (Kolebáč), 58. Stryczek (Michalík, Kolebáč) – 1. Vlk (Němec), 3. Chalupa (Mikulka), 8. Malý (Hynek), 29. Vlk (Fusek), 33. Hynek (Malý, Němec), 39. Němec (Vlk). Rozhodčí: Chamrád — Hecht, Řezáč. Vyloučení: 1:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6, 2:6.

HC RT TORAX Poruba 2011: Šrubař — Michalík, Štěrba, Ondruš, Schoffer, Planka — Šipula, Kolebáč, Stryczek, Centkowski, Šebesta, Žídek, Lýsek, Pěnčíková, Poloch, Kubečka.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Hynek, Stodůlka, Dubec — Matyaštík, Bláha, Vlk, Vinklárek, Němec M., Němec A., Fusek, Malý, Chalupa.