Další vítězství pro 9. třídu, v Porubě nastřílela sedm branek

Helena Hegeďová • 30.10.2022

Páteční utkání 9. třídy VHK bylo odloženo, a tak se deváťáci dočkali dalšího zápasu až v neděli. K duelu 4. kola nadstavby se vydali do Poruby, kde vyhráli suverénním výsledkem 7:1. Dlouho také drželi čisté konto – poprvé (a naposledy) inkasovali až v 55. minutě, kdy vsetínský brankář Richard Kocyan přišel o čisté konto. Co mu už však nikdo nevezme, je asistence na sedmém vsetínském gólu. Dvě vstřelené branky si pak připsal Adam Němec (2+1) a také obránce Jan Vašička (2+0), pro kterého to byl první zápas v soutěži devátých tříd. S třemi kanadskými body za tři asistence odešel Lukáš Vinklárek.

Liga 9. tříd - N4 ne 30.10.12:30
HC RT TORAX Poruba 2011
1:7(0:3, 0:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 55. Kolebáč (Žídek, Sobolová) – 4. Kučerňák (Vinklárek, Němec), 8. Vašička (Fusek), 13. Vašička (Kučerňák, Stodůlka), 25. Němec (Vinklárek), 27. Němec (Kučerňák), 36. Hynek (Vinklárek), 46. Vašička (Fusek, Kocyan). Rozhodčí: Jeřábek — Bednář, Hecht. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:7, 1:7.

HC RT TORAX Poruba 2011: Šrubař — Michalík, Sobolová, Ondruš, Schoffer, Planka, Šima, Štěrba — Závišek, Stryczek, Centkowski, Šebesta, Pěnčíková, Poloch, Kubečka, Kolebáč, Šipula, Žídek.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Hynek, J. Vašička, Stodůlka — M. Němec, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, P. Vašička, A. Němec, Fusek, Dubec.