Zápas s Přerovem skončil pro vsetínské juniory neúspěchem

Anna Pavlína Sedláčková • 20.09.2019

Třetí kolo REDSTONE Extraligy juniorů skončilo pro Vsetín prohrou. První třetina proběhla bez branky. Gól přišel až na začátku druhé třetiny, kdy se do vsetínské brány prosadil útočník Přerova. Druhý gól pro Zubry se dostavil až v 55. minutě. Vsetínští však nehodlali z tohoto utkání odjet bez žádného vstřeleného gólu, a tak v posledních sekundách snížil na 2:1 Klímek.

Extraliga juniorů - 3.kolo pá 20.9.18:00
HC ZUBR Přerov
2:1(0:0, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 22. Mynář (Rozsahegyi, Kuba), 55. Indrák (Borot) – 60. Klímek (Riedl, Hilšer). Rozhodčí: Čech – Novotný, Lounová. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na bránu: 57:18. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

HC ZUBR Přerov: Postava – Moučka, Šabršula, Takáč, Kopeček, Vohrabal – Indrák, Kleniar, Borot (C), Hradil (A), Rozsahegyi, Dobša, Šimanský, Kuba, Fencl, Mynář, Zmeškal (A), Šafránek, Kolařík.
VHK ROBE Vsetín: Málek (43.-45. Tkadlec) – Holáň, Riedl, Siner, Houser, Kamas, Zeman – Holba, Zemánek, Pospíšil, Vrána, Hilšer, Klímek (C), Vašenka, Vavřík, Frimel (A).