V první přípravě Vsetín nestačil na Piešťany, prohrál o čtyři branky

Václav Trávníček • 03.08.2010

První přípravný zápas mají za sebou vsetínští hokejisté. Přestože na soupeřova gólmana vyslali čtyřicet střel, podlehli v úterý Piešťanům na jejich ledě 0:4. Valaši na Slovensko odcestovali téměř se všemi hráči, kteří usilují o smlouvu ve VHK. Nově mezi ně přibyl jednadvacetiletý obránce Radovan Zelenka ze Skalice. V sestavě naopak chyběl jiný bek Michal Šafařík, o jehož místo se mohli podělit dorostenci Žabčík s Pelcem. Další přátelské utkání sehraje Vsetín v pátek v Hodoníně.

Přípravné zápasy - přát. út 3.8.18:00
ŠHK 37 Piešťany
4:0(1:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Obrcian (Rondoš, Potoček), 21. Kolník (Kalafut), 46. Jančovič (Grunner), 50. Rosa (Klčo, Potoček). Rozhodčí: Konc – Novák, Brath. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 22:40. Průběh utkání: 4:0.
ŠHK 37 Piešťany: Tomek (Valo) - Kalafut, Kolník, Volek, Machač, Blaško, Horký, Vrána, Sluka - Rosa, Potoček, Klčo, Grunner, Hluch, Jančovič, Balga, Uhlík, Fedor, Vavro, Rondoš, Obrcian
VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Spitzer, Žabčík, Kapr, Zelenka, Lukeš, Šimek, Pelc - Tesařík, Korčák, Knebl, Ševčík, Vaněk, Rapant, Brynecký, Martiník, Vaneček, Sys, Plachtovič, Badžo