V Břeclavi padlo patnáct branek, Vsetín ale ukořistil pouze bod

Václav Trávníček • 13.02.2010

Ležet Břeclav poblíž Plzně, dalo by se říct, že to na místním zimním stadionu vypadalo v sobotu večer jako na Divokém Západě. V duelu břeclavských Lvů se Vsetínem padlo patnáct branek, diváci sledovali opravdovou přestřelku. Valaši se však musí spokojit pouze s bodem za prohru 7:8 v prodloužení. Premiérovou trefu za A-tým oslavil alespoň junior Marek Sýs, dařilo se i zlínským hráčům v čele s Jiřím Ondráčkem. Od druhé třetiny se mezi tyče vsetínské branky postavil Lukáš Plšek – poprvé od 16. ledna.

- 37.kolo so 13.2.17:00
HC Břeclav
8:7p(4:3, 1:3, 2:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Karný (Prachař), 8. Prachař, 15. Prachař (Dora), 19. Nekvasil, 34. Novosad (Prachař), 53. Karný (Pelán, Sedláček), 58. Sedláček (Mráz), 62. Gajda (Zapletal) - 4. Hrňa, 9. Tesařík J., 18. Ondráček, 23. Sýs (Plachtovič), 29. Knebl (Sýs, Ondráček), 33. Mokrejš, 50. Tesařík J. (Matula). Rozhodčí: Pokorný - Humpolíček, Musil. Vyloučení: 6:11. Využití: 4:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 400. Střely na branku: 39:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6, 5:6, 5:7, 8:7.
HC Břeclav: Chvátal (21. Žurek) – Dora, Bokroš, Strýček, Gajda, Zapletal, Habrovec – Mráz, Sedláček (C), Pelán – Prachař, Karný, Novosad – Čikl, Nekvasil, Klimovič – Kuriál, Hlouch, Gabriška.
VHK ROBE Vsetín: Hromada (21. Plšek) – Rajnoha, Vodák, Kapr, Matula, Farda, Tesařík J. – Mokrejš, Klabačka, Ondráček – Vaněk (21. Tesařík D.), Sakrajda, Hrňa – Sýs, Knebl, Plachovič.