Jihomoravské turné zakončí Vsetín duelem proti Břeclavi

Jiří Kubják • 13.02.2010

Už jen 7 zápasů zbývá odehrát ze základní části a jeden z nich čeká dnes VHK Vsetín na zimním stadioně v Břeclavi. Valaši budou moci využít přes olympijskou přestávku služeb zlínských hráčů, kterým suverenně vévodi rychlík jménem Jiří Ondráček. Dokáží se břeclavští lvi přiblížit k osmému postupovému místu a nebo to budou hráči Vsetína, kteří se díky vítězství mohou posunout na 6. příčku tabulky? To se dozvíme od 17:00. Ze zápasu budeme přonášet změny stavu.

Valaši odjíždí do Břeclavi v plné zbroji a odhodlání poprat se o 7. místo tabulky skupiny východ. Pomoci jim má i Jiří Ondráček včele s ostatními zlínskými hráči. Obranu vystuží opět Antonín Bořuta. Petr Mokrejš bude jistě předvádět své kličky a v brankovišti by se mohl opět představit Petr Hromada, jenž v závěru sezóny chytl neuvěřítelnou formu.

Kádr z jihu Moravy se upíná především o služby. Tomáše Kárného. Sedmatřicetiletý útočník s extraligovými zkušenostmi, kdy hájel barvy Zlína a krátce i Vsetína patří v Břeclavi ke klíčovým hráčům a táhne svůj klub do play-off. Ještě více zkušenostmi oplývá veterán Pavel Nohel, který oherál řadu let na extraligové úrovni. V obraně budete moci sledovat bývalého vsetínského beka Tomáše Bokroše. Nenechte si proto ujít jistě napínavé utkání o závěrečné místa zajišťující účast ve vyzařovacích bojích. Úvodní buly je na programu v 17:00