Vsetínští ztratili výborně rozehrané utkání

Kristýna Guricová • 30.09.2009

Valachům se do středečního utkání s Orlovou podařil výborný nástup - zásluhou Sakrajdy a Ondráčka vyhrávali hosté na začátku 8. minuty již 2:0. Ke konci první desetiminutovky se však probudili také domácí a radost Vsetína z dvoubrankového vedení byla ta tam. Ve druhé i třetí třetině se již dařilo skórovat pouze Orlové, která přidala do Plškovy sítě ještě 2 branky a i v pátém utkání sezóny tak potvrdila svou neporazitelnost. Valaši se mohou pokusit o nápravu již tuto sobotu, na vlastním ledě, proti Uničovu.

- 5.kolo st 30.9.18:00
HC Orlová
3:2(1:2, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Kraft (Dušek, Grygar), 35. Studený (Vydra), 51. Potočný - 2. Sakrajda, 8. Ondráček (Ševčík). Rozhodčí: Smeták - Buščík, Mančař. Vyloučení: 3:9, navíc 10 min Samiec (ORL) nesp. chování. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 600. Střely na branku: 24:33. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
HC Orlová: Šafránek - Urbánek, Minterl, Grygar, Kraft, Dušek, Ovšák, Prokop, Škatula, Potočný, Rozum, Hegegy, Vydra, Studený, Samiec, Hanzl, Golab, Galgonek, Kotásek.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Šimek, Haschka, Trška, Matula, Zavrtálek, Pšeja, Bokroš - Mokrejš, Matějka, Tesařík, Ondráček, Štraub, Korčák, Sakrajda, Ševčík, Knebl, Tomis, Klabačka.