Z aktivu Chance ligy: V nadcházející sezoně bez play-off

Redakce • 14.08.2020

V pátek 14. srpna se v Praze sešli zástupci klubů Chance ligy, aby znovu projednali systém, jakým se nadcházející sezona bude hrát. Stalo se tak v návaznosti na odstoupení klubu Piráti Chomutov ze soutěže, tak současně v návaznosti na situaci související s výskytem onemocnění COVID-19 v klubech ledního hokeje. Nově se bude hrát tříkolový systém, nebude se sestupovat a také dočasně mizí oblíbené play-off.

VHK ROBE Vsetín byl spolu s dalšími šesti účastníky Chance ligy (Havířov, Prostějov, Kolín, Sokolov, Přerov, Frýdek-Místek) pro jinou variantu, která zahrnovala play-off. Čtyři kluby se zdržely hlasování a sedm bylo proti. Při hlasování tak nakonec zvítězil model navržený Českým svazem ledního hokeje. Týmy schválený systém nyní musí ještě před Výkonný výbor ČSLH. Vyjádření vedení klubu přineseme začátkem příštího týdne. Podívejte se níže, jak Chance liga v nadcházejícím ročníku bude vypadat.