Vsetínští čtvrťáci ovládli turnaj O pohár primátora města Jihlavy

Klub • 01.04.2014

Vítězem osmého ročníku turnaje O pohár primátora města Jihlavy se o posledním březnovém víkendu stali malí hokejisté Vsetína, kteří ve dvoudenním klání na malé hale Horáckého zimního stadionu neztratili ani bod. „Jsem rád, že se nám podařilo na tak prestižním turnaji uspět a vybojovat zlatou medaili. Kluci hráli jako o život a do každého zápasu nastoupili jako jeden tým, který chce zvítězit,“ uvedl trenér Lubomír Konečný.

Poslední březnový víkend patřil na Horáckém zimním stadionu turnajovému klání „čtvrťáků“. Turnaj O pohár primátora města Jihlavy byl totiž vypsán pro mladé hokejisty ročníku narození 2004 a mladší. V krajském městě Vysočiny se utkalo celkem sedm týmů (hrálo se pouze ve skupině systémem každý s každým 2 x 15 minut čistého času). Během pátku a soboty nepoznali jako jediní hořkost porážky mladí hokejisté Vsetína, mohutně podporovaní početnou skupinou rodičů. Valaši vyhráli všech šest zápasů ve skupině a po zásluze brali zlato.

Vyjádření trenéra p. Konečného:

„Turnaj v Jihlavě ukázal opravdu vyrovnaná utkání všech hokejových celků. Jsem rád, že se nám podařilo na tak prestižním turnaji uspět a vybojovat zlatou medaili. Kluci hráli jako o život a do každého zápasu nastoupili jako jeden tým, který chce zvítězit. Na nás na trenérech bylo pouze kluky správně motivovat před každým zápasem. Poděkování patří také rodičům, kteří po celou dobu turnaje fandili a tvořili nám šestého hráče na hřišti. Byl to pro nás pro všechny krásný závěr sezony.“

Výsledky VHK Vsetín na turnaji:

VHK Vsetín - HC Tábor 2:1
SKLH Žďár nad Sázavou - VHK Vsetín 3:4