Vsetínský dorost ve Zlíně překvapil, vyhrál 5:0

Anna Pavlína Sedláčková • 23.11.2019

Dorostenci ze Vsetína neměli moc úspěšnou sezónu, ale na zlínském ledě překvapil nejen Berany, když se v 10. minutě prosadil Babeliak a o minutu později Turek. Na konci druhé třetiny se gólové konto Valachů opět zvýšilo. Ve třetí periodě Vsetínsští využili přesilové hry a pět minut před koncem Babeliak zkompletoval svůj hattrick. Celý zápas odchytal Lukáš Vilém, který pochytal všech 36 střel.

ELIOD Extraliga dorostu - 18.kolo so 23.11.15:30
Berani Zlín
0:5(0:2, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 10. Babeliak (Kočí), 11. Turek (Rigo), 39. Babeliak (Kuchařík), 51. Adámek, 56. Babeliak. Rozhodčí: Jalový – Kučera, Procházka. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 0:5.

Berani Zlín: Málek – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík – Broža, Tomeček, Ševčík, Gerych, Mojžíš, Heš, Matúšů, Laciga, Ramert, Jecho, Lavička.
VHK ROBE Vsetín: Vilém – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Fojtík, Krajčík – Bednařík, Kopřiva, Rigo, Babeliak, Tobola, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek.