Věděl jsem, že sudí branku v poslední minutě uzná, smál se Robin Ševčík

Jiří Kubják • 31.01.2010

Na Lapač přišel z Uničova, kde vyhrál kanadské bodování týmu. Skvělou formu povtvrzuje i ve Vsetíně, kde se dokázal zabydlet ve druhé formaci. Útočník s číslem 27 Robin Ševčík ovládl zápas s Frýdkem - Místkem, ve kterém si připsal dvě branky a dvě asistence. Po zápase se s námi podělil o bleskový rozhovor a zároveň popsal situaci z posledních vteřin druhé třetiny, kdy přidal svou druhou branku.

Robine blahopřeji k vítězství, co podle tebe rozhodlo dnešní utkání?

Od začátku jsme hráli na plno, nic jsme nepodcenili, dali jsme tři rychlé góly a to rozhodlo zápas.

Tvoje formace s Klabačkou a Sakrajdou dnes dominovala a dominovala i v tom přechozím střetnutím, jenž jste zde vyhráli rovněz vysokým rozdílem 1:9. Dá se říct, že Vám široká kluziště vyhovují?

Neřekl bych, že jsme to rozhodli jen my. Naše první formace taky hrála dobře a Daniel Vaněk dával třeba dva góly. Sedly nám teď dva zápasy a uvidíme jak to bude poračovat dál. Domnívám se, že dobře. K těm širším kluzištím, já se Sakicem (Sakrajdou - pozn. red.) jsme spíše takoví bruslící a Vašek nám tam sedí, že nám to rozdává, čili ty široká kluziště jsou pro nás určitě dobře.

Dnes se ti podařil husárský kousek. Dal si branku v poslední vteřině druhé třetiny. Neměl si obavy, zda rozhodnčí Smeták branku uzná?

Neměl jsem obavy (usměv), neměl jsem sílu se vracet, tak jsem tam zůstal. Puk se odrazil od Vaňka, který mi to tam dal. Do konce zbývaly 4. vteřiny, tak jsem si řekl, že tam musím dojet, proto jsem udělal kličku, kterou mám naučenou a vyšlo to.

Příští zápas Vás čeká těžší soupeř z Přerova, s čím do zápasu půjdete?

S vítězstvím samozřejmě. Na Přerov si doma věříme. První zápas co jsme s nimi hráli doma jsme vyhráli a myslím, že když budeme hrát zodpovědně ze zadu a poctivě bez vyloučení, tak můžeme určitě vyhrát.