VIDEO: Hraj hokej za Vsetín! Uskutečnila se náborová akce pro děti

Redakce • 17.05.2019

Ve čtvrtek 16. května se u Kostky školy na umělé trávě uskutečnila náborová akce pod heslem Hraj hokej za Vsetín. S tímto sloganem budou nově probíhat všechny náborové akce klubu. Od třetí hodiny odpolední se za pomoci trenérů a hráčů A-týmu ve složení Radek Jeřábek, Branislav Rehuš, Michal Hryciow a Ondřej Slováček začalo se zábavným tréninkem s dětmi.

Začalo se rozcvičkou, tak jak by to mělo být před každým tréninkem. Následně se kluci rozdělili do tři skupin a pravidelně si měnili stanoviště, na kterých je čekala různá herní cvičení. Závodili ve skupinkách, naháněli se s pěnovým válcem, přebíhali provaz a na závěr si i zahráli fotbal. Ještě než se všichni rozešli, dostali upomínkové předměty a něco dobrého do žaludku. Akce se zúčastnilo kolem třiceti dětí včetně těch, kteří již chodí do klubové přípravky.

Tréninky hokejové přípravky probíhají každý týden i nyní v letním období. Máte-li zájem své dítě přivést, můžete se obracet na pana Libora Forcha (+420 602 547 516). Těšíme se na nové členy vsetínské hokejové rodiny! Pro více informací můžete navštívit i naši náborovou stránku na našem webu, kliknutím ZDE.

Fotogalerie: