Vstupenky online

Starší dorost míří do východních Čech, junioři změří síly se Šumperkem

Filip Bazala • 21.01.2011

Další víkend plný hokeje je před námi a začíná už v pátek, kdy naši starší dorostenci nastoupí na led v Hradci Králové proti tamnímu celku. Den poté je čeká zápas v nedalekých Pardubicích. Juniory čeká o víkendu jediné utkání a to na ledě týmu HK MD Šumperk, se kterými naposledy dokázali zvítězit 9:1. Mladší dorostenci jako jediní hrají tento víkend na domácím ledě a čeká nás velice zajímavý zápas a to proti týmu HC Olomouc. Pokud máte trochu toho volného času, tak určitě přijďte podpořit naše mladíky.

2. místo, 41 bodů, skóre 135:85

Vsetínští junioři v minulém zápase dokázali převálcovat Hodonínské Drtiče 12:2 a tento týden už si brousí své hole na Draky ze Šumperka, se kterými letos ještě neprohráli. V prvním střetnutí na ledě VHK skončil zápas nerozhodně 2:2. Druhé měření sil na hřišti soupeře skončilo na chlup stejným rozdílem. Třetí zápas už však vypadal naprosto jasně, když Valaši přestříleli svého soupeře poměrem 9:1. Draci sídlí na čtvrtém místě s šestatřiceti body a tak je jasné, že pro naše juniory to nebude vůbec lehké utkání. Vsetín nutně potřebuje body a na rozdíl od mužů mají stále o co hrát, protože do konce základní části zbývá 10 kol a Valaši ztrácí na prvního jediného postupujícího do dalších bojů pouhých pět bodů (Třebíč + zápas k dobru, liga juniorů - vítězství v normální hrací době = 2 body, pozn. redakce). Zápas se hraje v neděli 23.1. na zimním stadionu v Šumperku.

Poslední vzájemná utkání

VHK Vsetín - HK MD Šumperk 9:1 (4:1, 2:0, 3:0)
Branky: 13. Lechner (Klimek, Lukeš), 15. Vítek (Valigura, Skyba), 16. Kubo (Žabčík), 18. Ondra (Martyčák T., Hradil), 32. Lukeš (Urban), 34. Klimek (Kubo, Hradil), 42. Motloch (Vítek), 46. Ondra (Pokus, Hradil), 60. Kubo (Klimek, Lechner) - 9. Prokopec (Svoboda). __________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Šenk (40. Mana) - Žabčík, Urban, Zbranek, Romanov, Galia, Lukeš - Klimek, Sochora, Kubo, Vítek, Valigura, Skýba, Lechner, Gromus, Ondra, Pokus, Stupka..

HK MD Šumperk: Kulhavý - Feledík, Holinka, Drábek, Řezáč, Drtil, Galuška, Prokopec, Hlavsa, Gewiese, Svoboda, Vejchoda.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

II. část sk. A, 8. místo, 27 bodů, skóre 60:70

Starší dorostenci se tento víkend opět podívají do hezkých měst, ale už to nebude Praha, nýbrž Hradec Králové a Pardubice. Valachům se v posledních čtyřech utkání podařilo urvat jen tři body po těsném vítězství doma nad Plzní 3:2 a tak je jasné, že následující utkání budou muset něco zlepšit. První pokus o další vítězství bude na ledě týmu HC VCES Hradec Králové, se kterými se letos již jednou utkali a to na domácím hřišti, kdy porazili severočechy 4:1. Domácí, ovšem v posledních zápasech excelují a je tak jasné, že vyhrát za tři body na jejich ledě bude velice obtížná zkouška. Utkání se hraje v pátek 21.1. od 16:00 na zimním stadionu v Hradci.

Ve druhém víkendovém utkání zavítají naši mladíci do města rivala Hradce Králové a to na led týmu HC Eaton Pardubice. Perníkáři se ve skupině zatím spíše trápí a z posledních sedmi zápasů dokázali vydolovat pouze dva body a ironií je, že právě na hřišti Vsetína, kde zvítězili po samostatných nájezdech 4:5sn. Pardubice jsou nyní s dvaceti body na posledním místě skupiny A a určitě se v nadcházejících utkání budou chtít vyšplhat výše. Vsetín by ovšem určitě také rád bodoval a tak nejspíš diváky z Pardubic čeká velice zajímavá podívaná. Utkání se hraje v sobotu 22.1. od 16:00 v Pardubicích. Obě víkendová utkání budete moct sledovat prostřednictvím serveru onlajny.cz. Přímý odkaz na zápas také naleznete na naší hlavní stránce v infobaru.

Poslední vzájemná utkání

VHK Vsetín - HC VCES Hradec Králové 4:1 (3:0, 1:0, 0:1)
Branky: 4. Tobola (Kovář, Janeba), 8. Pelc (Slováček, Daněk), 20. Kovář (Janeba), 40. Štrbík - 44. Vlček.

VHK Vsetín - HC Eaton Pardubice 4:5sn (2:1, 2:1, 0:2 – 0:0 – 0:1)
Branky: 11. Tobola (Janeby, Štrbík), 17. Daněk (Žák), 29. Žák (Pokorný), 37. Kohout (Brida) - 5. Poulíček, 38. Řezníček (Bureš), 42. Řezníček (Bureš), 48. Chmelař (Poulíček, Mládek), rozh. nájezd Poulíček. __________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Bača - Žabčík, Pelc, Hradil, Žák, Kovář, Štědrý - Pokorný, Štrbík, Ptáčník, vašíček, Kohout, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola.

HC VCES Hradec Králové: Pavelka - Kopsa, Matějček, Pilař, Havlena, Konečný, Novotný, Souček - Ropický, Procházka, Půlpán, Dostálek, Pravda, Frk, Vlček, Kastner, Bartoň, Havlík, Nedvídek, Vencl.

HC Eaton Pardubice: Langhamer – Fridrich, Poulíček, Mládek, Havel, Chmelař, Chvojka, Divecký, Moravec, Zellinger, Pilný, Zahaluk, Schneider, Petira, Řezníček, Mejtský, Voženílek.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

5. místo, 46 bodů, skóre 111:71

Mladší dorostenci budou jediným výběrem, který tento víkend nastoupí na domácím ledě. Přivítají těžkého soupeře a to tým HC Olomouc. Musím zdůraznit, že v posledních třech utkání mají naši soupeři velice produktivní skóre a to 29:1. Olomouc je s 51 body na třetím místě a ztrácí pouhý bod na dvě postupové příčky. Vsetínští, by ovšem také velmi rádi do této skupiny nakoukli a tak se dá očekávat velice vyrovnané a vypjaté utkání. Větším favoritem, je ale určitě Olomouc, která ve dvou utkáních dokázala porazit Vsetín venku 7:3 a na domácím ledě 6:3. Vsetín, má ale v posledních utkáních dobrou formu a v posledních sedmi zápasech dokázali z 21 možných bodů vybojovat 17. Čeká nás opravdu zajímavé utkání, které se bude hrát v neděli 23.1. od 13:00 na zimní stadionu na Lapači. Přijďte podpořit naše mladé naděje.

Poslední vzájemná utkání

HC Olomouc - VHK Vsetín 6:3 (0:0, 2:3, 4:0)
Branky: 38. Konečný (Beták, Augustin), 39. Beták (Konečný), 45. Augustin (Rašner, Nesvadba), 45. Minařík (Markl, Vrána), 51. Markl (Minařík, Vrána), 60. Beták (Augustin) – 26. Helešic (Malý, Kuchařík), 34. Abdul (Grygar, Motloch), 40. Abdul (Motloch)

__________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Vlach (Bechný) - Grygar, Forch, Abdul, Hořanský, Kuchařík, Mikula, Tydlačka, Děrkas, Ščotka, Žabčík, Hryciow, Vašíček, Hajda, Svozílek, Malý, Helešic, Christov.

HC Olomouc: Málek – Rašner, Nesvadba, Brandýs, Zbořilák, Majer, Horák, Pokora, Klvaňa – Beták, Konečný, Augustin, Galeta, Markl, Vrána, Minařík, Šoustal, Kočiřík, Kropáč, Čamek, Dittrich.

__________________________________________________________________