Spolu za Vsetín! Hokejisté a fanoušci pokřtí dresy na Vsackém Cábu

Klub • 20.08.2019

Nová sezona je za dveřmi a vsetínští hokejisté ji symbolicky odstartují společně s fanoušky. Stejně jako na konci loňských prázdnin se i tentokrát vydají v rámci hesla Spolu za Vsetín na Vsacký Cáb. Rodí se na Valašsku nová tradice? Nepředbíhejme… Letošní ročník se uskuteční v neděli 1. září. Sraz je před 14. hodinou na autobusové zastávce Dušná, rozcestí Cáb. Následovat bude společný výšlap na jednu z hlavních dominant Vsetínských vrchů. Právě zde představí VHK ROBE Vsetín dresy na nadcházející ročník Chance ligy. Akce je otevřena široké veřejnosti a účastníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Ve sportu platí, že cesta na vrchol vyžaduje úsilí a ne každý na ní uspěje. V případě výšlapu na Vsacký Cáb se ovšem jedná o příjemnou vycházku valašskou přírodou, která je vhodná pro fanoušky všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi. Potřeba není ani žádná registrace. „Na společný výšlap a představení nových dresů srdečně zveme skutečně všechny naše příznivce. Věříme, že nám vyjde počasí a na Vsackém Cábu se sejdeme v co největším počtu,“ je přesvědčen Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

Úborům na nový ročník Chance ligy opět dominují klubové barvy zelená a žlutá. Oproti loňské verzi s citací pixelových kostiček je na těch letošních patrný posun k větší přímočarosti a jasnému vizuálnímu sdělení. Přibyla na nich loga některých partnerů a dresy zároveň reflektují výročí 80 let od založení hokejového klubu, které si Valaši v nadcházející sezoně připomenou celou řadou aktivit. „Nové dresy se mi moc líbí a věřím, že nám přinesou štěstí. Třeba v nich v sezoně také dojdeme až na vrchol,“ uvedl kapitán týmu Vít Jonák.

Účastníci akce se mohou těšit na autogramiádu celého A-týmu, společné fotografování a také soutěž o celosezonní permanentku EXTRA na stání. Prvních 300 fanoušků v cíli trasy totiž dostane jako dárek nový plakát A-týmu. A šťastlivec, který na něm objeví výherní samolepku, si může užít novou sezonu přímo z tribuny vsetínského Lapače.

Sraz: v dobré náladě na Dušné

• Na autobusové zastávce Dušná, rozcestí Cáb před 14:00. Ve dvě hodiny je pevně stanovený odchod na Vsacký Cáb.
  • V případě, že se opravdu nemáte jak na místo setkání dostavit, budou před zimním stadionem na Lapači v 13:30 přistaveny dva autobusy, které vás na místo setkání vyvezou.
  • Upozornění: Akce se za nepříznivého počasí konat nebude.

Cíl: Vsacký Cáb

• Společně s fanoušky se na výšlap vydají hokejisté A-týmu a hráči dalších hokejových kategorií. Budeme rádi, když se obléknete do klubových barev!
  • Prvních 300 účastníků, kteří na Vsacký Cáb dorazí, získá jako dárek nový plakát A-týmu k sezoně 2019/2020, který si při autogramiádě mohou nechat podepsat.
  • V rámci doprovodného programu se můžete těšit na soutěž o permanentku EXTRA na stání, autogramiádu celého A-týmu či společné fotografování. Akce vyvrcholí představením a křtem nových dresů VHK ROBE Vsetín pro sezonu 2019/2020.
  • U horského hotelu bude připraveno k zakoupení občerstvení.

Ukončení: V pět domů

• Okolo 17. hodiny bude program oficiálně ukončen a bude následovat odchod zpátky na Dušnou, kde v 18:00 budou připraveny opět dva autobusy do Vsetína.

A jak vypadal křest dresů VHK na Vsackém Cábu v loňském roce? Na to se můžete podívat v rozsáhlé fotogalerii.