Před přípravou s Přerovem se uskutečnily první změny v týmu

Filip Bazala • 20.08.2017

Vsetínský tým po sérii pěti přípravných zápasů, kdy dostali šanci všichni hráči z široké soupisky, začíná tým utvářet směrem k prvnímu soutěžnímu zápasu. Ten je naplánován na 9.9. už od 16:00 vzhledem k Valašskému záření. Soupeřem Valachů bude tým z Ústí nad Labem.

Po posledním utkání v rámci RONA CUP se muselo vedení společně s trenéry rozhodnout o osudu některých hráčů, kteří nastupovali za Vsetín v přípravě. V dalších zápasech už v zelenožlutém dresu nebudou pokračovat Nathan Robinson a Adam Rufer. Za trenéry a celý klub hráčům přejeme hodně štěstí v dalších krocích své kariéry a děkujeme za odvedenou práci.

Naopak s týmem bude pokračovat směrem ke startu sezóny trojice hráčů: David Březina, Jakub Vrána a Jaroslav Markovič. „Turnaj jsme pojali tak, že po něm už nějak roztřídíme kádr a už ho budeme připravovat na další přípravná utkání a na sezónu,“ řekl po zápase se Žilinou trenér Luboš Jenáček.

Aktuální složení týmu:

Brankáři: Luboš Horčička, Michal Šurý, Daniel Bechný.
Obránci:Tomáš Frolo, Filip Dundáček, Radim Ostrčil, Ondřej Holomek, Jakub Teper, Martin Janáček, Michal Hryciow, Jiří Weintritt, Michal Žák, Tom Ondračka (SD), Martin Lašák (SD).
Útočníci: Martin Podešva, Radim Kucharczyk, Radim Hruška, Lukáš Finsterle, Vojtěch Šilhavý, René Kajaba, Tomáš Vávra, Ondřej Slováček, Dominik Pokorný, David Vítek, Adam Hořanský, David Březina, Jaroslav Markovič, Jakub Vrána, Dominik Tobola, Jiří Karafiát, Michal Matiaško (SD), Roman Půček (SD), Daniel Klimek (SD).

Foto: facebook.com/hkdukla

Dnes v 16:00 | Jun.