Vstupenky online
  80. narozeniny

S juniorskými mistry si připil také vsetínský starosta

Eva Stejskalová, město Vsetín • 06.04.2005

V s e t í n - Vsetínský juniorský hokejový tým si na svůj první mistrovský titul připil také se vsetínským starostou Jiřím Čunkem. Ten mladé hokejisty přijal nejen jako první muž Vsetína, ale také jako zástupce majoritního vlastníka Vsetínské hokejové. „Naše město je na vás právem hrdé a děkujeme vám. Svým výkonem jste nám dokázali, že vsetínský hokej patří stále ke špici a že udržení extraligového hokeje ve Vsetíně má význam,“ řekl při setkání s mladými hokejisty starosta Jiří Čunek.

K mistrovskému titulu přivedl vsetínské juniory trenérský triumvirát Břetislav Kopřiva jako hlavní trenér) a ?Milan Trnka a Josef Turek jako asistenti). Na horké půdě pražské Sparty dokázali ve třetím finálovém duelu zvítězit 2:1 a vsetínský hokej se tak dočkal dalšího titulu.

„Zpočátku jsme si moc nevěřili, protože se zdálo, že loni byl tým silnější. Opět se ale ukázalo, že hvězdy ještě neznamenají úspěch. Během sezóny se mužstvo stmelilo, vytvořila se vynikající parta, která především v závěrečných bojích ukázala svou sílu,“ hodnotil výkon mužstva asistent trenéra Josef Turek. Podle jeho slov začala cesta za mistrovským titulem už tvrdou letní přípravou. Valaši se usadili na špici tabulku své skupiny hned od úvodní kol základní části a v play off si po Karlových Varech a Liberci poradili i se Spartou.