Před zápasem s Třebíčí vás čeká doprovodný program partnera utkání

Redakce • 19.09.2018

V sobotu čeká vsetínské hokejisty zápas 6. kola Chance ligy. Partnerem utkání bude Autodoprava Ivo Koutný. Od 15:00 bude před staionem uspořádána výstava historických a novodobých roadracingových motocyklů s následnou autogramiádou jezdců, a to ve spolupráci s roadracingovým týmem OKT a Vsetínským hokejovým klubem. Máte se tedy na co těšit!

K vidění budou slavné dvoutaktní motocykly značky ČZ, které v historii i dnes brázdí okruhy v Brně, Hořicích, Radvanicích nebo například v Těrlicku.
Dále si budete moci prohlédnout dvoutakt Honda 125GP z nedávného MS. Z novodobých závodních strojů Moto 3, Twin, Mono, Superstock nebo 250 CRR.

Mezi jezdci uvidíte mistry republiky v různých kategoriích jako jsou Miloš Ther, Jiří Obtulowicz nebo Marek Stibor. Můžete se těšit i na další pódiově umístěné jezdce mezi které patří Ivo Koutný, který je zároveň hlavním pořadatelem této výstavy, dále pak Petr Kovář, Vojtěch Staniš, Petr Bartl a Jiří Merhaut. Účast přislíbil také legendární Ivan Králík, který závodil ještě na původním brněnském okruhu. Těšíme se, že se před Lapačem všichni společně setkáme!