Vstupenky online

Z Kladna na Valašsko přichází Tomáš Pitule, opačným směrem míří Miroslav Indrák

Redakce • 18.11.2021

Hokejisté VHK ROBE Vsetín hlásí změnu v útočných řadách. Z extraligového Kladna přichází na Valašsko centr Tomáš Pitule, opačným směrem putuje křídelník Miroslav Indrák. V obou případech se jedná o hostování do konce sezony. „Dlouhodobě jsme hledali vhodného hráče na pozici středního útočníka. Když se naskytla možnost angažovat Tomáše Pituleho, neváhali jsme. Tomáše známe z jeho dřívějšího působení na Lapači, on zase zná místní prostředí. To je velké plus,“ uvedl jednatel klubu Daniel Tobola.

Dvaatřicetiletý Tomáš Pitule působil na Valašsku v sezoně 2018/2019, když se do České republiky vracel z angažmá v běloruském týmu Něman Grodno. Vysoký forvard odehrál za Vsetín 44 utkání, nasbíral v nich 22 kanadských bodů (8 + 14). Poté oblékal dres Chomutova a naposledy Kladna, odkud se nyní na Lapač vrací.

Opačným směrem, tedy ze Vsetína do Kladna, míří rovněž na hostování do konce sezony Miroslav Indrák. „Mirkovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme mu hodně štěstí na Kladně,“ sdělil Daniel Tobola.

banner pod článkem