Deváťáci si poradili s Šumperkem. Čtyřikrát skóroval Gebauer

Hana Skupinová • 18.11.2023

Deváťáci se v sobotu postavili Šumperku, se kterým naposledy vyhráli 6:2. V první třetině padl pouze jeden gól, který dali Valaši. Druhá perioda již přinesla větší podívanou, a to především pro vsetínské fanoušky. Hostující tým si totiž připsal hned čtyři další góly, Draci se zvládli prosadit tři minuty před koncem třetiny, ale pouze snížili náskok Valachů na 1:5 z pohledu domácích. Poslední část utkání byla opět gólově bohatá. V prvních deseti minutách se dvakrát prosadili Vsetínští, ale pak domácí tým nabral druhý dech a snížil náskok Valachů o tři góly, avšak na vyrovnání to nestačilo. Vsetín si tak domů odvezl vítězství 7:4, ke kterému svému týmu čtyřmi góly velmi pomohl David Gebauer. Další zápas je naplánován na sobotu 25. listopadu, kdy na Lapač přijede Zlín.

Extraliga 9. tříd - 18. so 18.11.12:00
HK MD Šumperk
4:7(0:1, 1:4, 3:2)

Branky a nahrávky: 37:09 Novák (Pospíšil, Hovanec; 5/5), 48:28 Korhoň (5/5), 56:01 Novák (Musil; 5/4), 57:24 Březinová (Korhoň; 5/5) – 07:31 Gebauer (Strnádel; 5/5), 23:06 Drozd (Man; 5/5), 31:14 Strnádel (5/5), 36:09 Gebauer (Krupa; 5/5), 36:24 Gebauer (Rek, Strnádel; 5/5), 41:03 Gebauer (Porubčan; 5/5), 47:40 Strnádel (5/5). Rozhodčí: Kašpar – Špiroch, Doležel. Diváci: 63. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 24:46. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7, 4:7.

HK MD Šumperk: Jurečka (37. Petruň) – Koutný, Krump, Švácha, Kundera, Mynarz, Hovanec, Korhoň – Musil, Březinová, Žerníček, Gildainová, Matocha, Novák, Pospíšil, Seidl, Muselík.
VHK ROBE Vsetín: Holaň – Porubčan, Karola, Spitzer, Koňařík, Šedlbauer – Rek, Strnádel, Korvas, Krupa, Gebauer, Posád, Drozd, Szturcek, Man.