permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1517 (25.7.2024)

Offline rozhovor: Na ráně je Petr Marek

Redakce • 12.10.2023

Po delší odmlce se znovu rozjíždí rubrika "Na ráně". V rámci letošní sezony se kromě hráčů bude zaměřovat i na členy vedení klubu VHK ROBE Vsetín. Jako první přichází na řadu manažer A-týmu Petr Marek, který rozšířil sportovní úsek vsetínského klubu před začátkem letošní sezony. Petra Marka se můžete ptát na veškeré záležitostí související s A-týmem.

Pokládat dotazy můžete Petru Markovi ZDE

Petr Marek je odchovancem vsetínského hokeje, kde působil až do dovršení juniorského věku. Přes Zlín se pak vydal do zámoří, kde ještě působil v univerzitních soutěžích. Po absolvování univerzity působil ve Spojených státech jako manažer na vedoucích pozicích. Po návratu na Vsetín přijal nabídku VHK a po boku Radima Tesaříka má na povel vedení a organizaci A-týmu. "To znamená tvoření cílů a kontrola jejich dosahování. Dále nastavování a kontrola rozpočtu. Taky mám zodpovědnost za organizování a vedení pravidelných schůzí, na kterých hodnotíme, jestli je všechno v pořádku a směřujeme k dosažení cílů," jak uvedl v nedávném rozhovoru sám Petr Marek.