OBRAZEM: Valašský hokejový klub na Dni dětí s ANNOU

Klub • 02.06.2014

V neděli odpoledne se ve vsetínské Panské zahradě konal již 22. ročník Dne dětí s ANNOU. Na oblíbené akci měl svůj stánek rovněž VHK. Děti si zde mohly zastřílet na branku a to za účasti jak současných vsetínských hokejistů, tak odchovanců, kteří momentálně hájí barvy jiných klubů - například obránce pražského Lva a českého reprezentanta Ondřeje Němce nebo letošního vítěze extraligy Radima Tesaříka. Po květnovém Dni dětí s ALCEDEM šlo již o druhou letní akci, které se VHK rád zúčastnil.

Návštěvníci stánku VHK si mohli v příjemném prostředí parku zastřílet na brankáře.

Gólmani se brance samozřejmě střídali.

Potřebné instrukce dostaly děti od trenéra vsetínské přípravky, pana Lubomíra Konečného (v zelené mikině).

I když se na branku střílelo "jen" tenisovými míčky, měli gólmani plné ruce práce.

Na akci nemohl chybět šéftrenér Valašského hokejového klubu, pan Luboš Jenáček (v bílém tričku) nebo mládežnický trenér pan Jan Dědek (v červené mikině).

S návštěvníky stránku VHK se přišli pozdravit jak současní hokejisté Vsetína, tak odchovanci, kteří momentálně hájí barvy jiných klubů. Na snímku reprezentační obránce Ondřej Němec, toho času ve službách Lva Praha, v družném hovoru s Lubošem Jenáčkem.

Další obrázky z akce naleznete ve Fotogalerii.