Juniory čeká boj o bronz

Michal Kubáň • 24.03.2004

V s e t í n - I když se junioři zastavili před branou do finále, sezóna pro ně stále nekončí. V posledních dvou zápasech sezóny se rozhodne, který celek je nejlepší z Moravy. A nebude to ledajaký celek, stejným poměrem jako Vsetín prohrál sérii s Kladnem i sousední Zlín.

Poslední Valašskéderby sezóny sehrají junioři v čtvrtek 25.3 v 17:30 na ledě Zlína. Odveta se hraje v sobotu 27.3. na vsetínském ledě. Oba celky ve vzájemných zápasech předváděli velmi vyrovnaný hokej. Vsetín porazil Zlín na jeho i na vlastním ledě dvakrát (1:0,2:4), ale ani Zlín nezahálel a také dvakrát se Vsetín utržil plný počet bodů (2:3,2:4). Mezi nejčastější střelce z obou utkání patří: Vsetín - Daniel Brynecký: 4 (2+2) a za Zlín Martin Čech 4 (3+1). Prostějov, jelikož se ve finále utká s Kladnem.

Pravděpodobné sestavy:

Vsetín: Žigárdy - Nedbálek, Krystýnek, Hrabal, Kučný - Badiura, Brynecký, Vávra - Prokop, Kapsa, Rasocha - Hruška O., Rak, Mračka - Hruška P., Hruška R.

Zlín: Štůrala – Bulička, Dvořák, Karlíček, Kudělka, Paška, Višenka – Čech, Gajdošík, - Haluza, Kubiš, Piluša, Stejskal, Stuchlík, Venera, Zagrapan