Informace pro úspěšné dražitele dresů z právě skončené aukce

Redakce • 19.01.2022

Aukce dresů, ve kterých hokejisté VHK ROBE Vsetín nastoupili v závěru loňského kalendářního roku proti Havířovu (4:1) a Benátkám nad Jizerou (3:1) v úterý večer skončila. Vynesla přesně 77 158 korun a tato částka (po odčtení poplatku na režii dražby) poputuje na podporu a rozvoj mládeže Valašského hokejového klubu. Úspěšní dražitelé mají možnost si dresy vyzvednout osobně v prodejně fanshopu od příštího týdne (od úterý), nebo jim budou zaslány poštou. Všem úspěšným dražitelům, kteří byli rovněž kontaktováni emailem, blahopřejeme!

Na celý průběh aukce se můžete podívat zde (klikněte)

Hokejový Vsetín si loni připomenul výročí 20 let od zisku šestého extraligového titulu. Vrchol oslav měl přijít ve Špindlerově Mlýně v rámci utkání pod širým nebem. Valaši si pro unikátní zápas připravili speciální dresy inspirované právě těmi, ve kterých v sezoně 2000/2001 zvedli nad hlavy mistrovský pohár. Akce ale byla ze známých důvodů přeložena a tak tyto úbory oblékli Vsetínští ve vítězných domácích duelech s Havířovem a Benátkami nad Jizerou.

Výročním dresům dominují ikonické číslice a jmenovky hráčů totožné s těmi, jaké Valaši nosili v sezoně 2000/2001. Na vrchol zlatého období rovněž odkazuje zelený pruh na rukávech. Nechybí ani výroční mistrovské logo a brand krkonošské open air akce, pro kterou byly úbory původně vyrobeny. Protože měl být Vsetín ve Špindlerově Mlýně hostujícím týmem, mají dresy světlý, tedy žlutý základ.

Výtěžek z dražby poputuje na rozvoj mládeže VHK ROBE Vsetín.

Úspěšní dražitelé získali společně s originálním dresem také certifikát potvrzující jeho pravost a týmový plakát vsetínských hokejistů v těchto dresech.