Hokej na dřeň: Výtěžek z aukce dresů a uměleckého obrazu získala rodina Machálkových

Redakce • 26.04.2022

Letošní 6. ročník akce Hokej na dřeň přivedl do registru dárců dalších 26 nových členů. Nyní může pomoci i výtěžek z dražby „zbrojováckých“ dresů, ve kterých Valaši toto speciální utkání odehráli. Částka 75 tisíc korun putuje rodině Machálkových. Té první den roku 2022 zničil požár celý domov. Naštěstí se nikomu nic nestalo, rodina se nestihla do bytu vrátit z novoročního oběda. Vedle dresů byl součástí aukce také unikátní obraz renomovaného výtvarníka Josefa Rataje.

„Rád bych za rodinu poděkoval VHK ROBE Vsetín. Jsme rádi, že naši kluci hrají za takový klub a jsou vedení takovými lidmi, kteří se nezaměřují jen vyloženě na sportovní úspěch, ale sdílejí hodnoty jako je pomáhání lidem,“ uvedl Jakub Machálek.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov