Hlasování o nové podobě dresů přineslo dva vítězné návrhy

Klub • 16.07.2014

VHK děkuje všem fanouškům, kteří klubu hlasováním pomohli vybrat novou podobu dresů A-týmu v nadcházející sezoně. Tři navržené varianty získaly dohromady přes 700 platných hlasů. V prvních dnech po spuštění hlasování vedla v počtech hlasů varianta A. Tu ale postupem času jasně přeskočily návrhy B a C. Oba nejúspěšnější návrhy dělil s koncem hlasování skutečně nepatrný rozdíl - rovných 10 hlasů.

„Tak vysoký zájem o hlasování nás příjemně překvapil,“ poznamenal jednatel VHK Daniel Tobola. „I díky tomu je výsledek hlasování neskutečně těsný. S ohledem na počet hlasujících se dá bez nadsázky říct, že se nám sešly dva vítězné návrhy. Klub bude s tímto výsledkem nadále pracovat a finální vítězný dres představí před startem soutěže. Věříme, že nám v nové sezoně přinese štěstí,“ uvedl.

Jak fanoušci hlasovali:

Varianta A: 57 hlasů