Dorost ovládl turnaj v Přerově

Redakce • 06.08.2018

První čtyři přípravné zápasy čekaly dorostence na ledě Přerova. Postupně se v rámci turnaje utkali s Přerovem, Popradem, Táborem a Žďárem nad Sázavou. Nejtěžšího soupeře dostali Vsetínští ihned v prvním utkání, kdy narazili na domácí Přerov. Po snové první třetině, kdy Valaši vedli 5:0 však Zubři nesložili zbraně a z utkání byla nakonec divoká přestřelka, kterou ovládli zelenožlutí poměrem 8:7. V dalších utkáních již svěřenci trenéra Lubomíra Konečného měli výsledkově více navrch a zaslouženě opanovali víkendový turnaj v Přerově.

Zápasy VHK na turnaji

• Přerov - Vsetín 7:8 (0:5, 5:2, 2:1)
    • Branky a nahrávky VHK: Urban (Děděk), Jurek (Kunst), Turek (Kuchařík, Kočí), Novotný (Babeliak), Babeliak (Turek), Jurek (Půček, Kunst), Kočí (Turek, Babeliak), Kuchařík (Kočí). Střely na branku: 39:37.
  • Vsetín - Poprad 9:2 (2:0, 3:1, 4:1)
    • Branky a nahrávky VHK: Bednařík (Urban, Caletka), Bednařík (Jakubu), Babeliak (Turek, Kočí), Kočí (Turek, Babeliak), Jurek (Půček, Kunst), Půček (Jurek), Kunst, Dědek (Půček, Jurek), Turek (Babeliak, Novotný). Střely na branku: 54:20.
  • Tábor - Vsetín 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
    • Branky a nahrávky VHK: Jurek (Dědek, Velikovský), Půček, Kuchařík (Půček), Půček (Babeliak). Střely na branku: 20:35.
  • Vsetín - Žďár n. S. 10:5 (1:3, 5:1, 4:1)
    • Branky a nahrávky VHK: Jurek (Velikovský), Dědek, Půček (Dědek), Turek (Babeliak), Kočí, Babeliak (Kočí), Turek (Novotný, Kočí), Bednařík (Urban), Bednařík (Mikula), Urban (Bednařík). Střely na branku: 55:25.

Sestava VHK

• Tkadlec, Tuček — Kunst, Velikovský, Kočí, Kuchařík, Caletka, Mikula — Jurek, Půček, Dědek — Novotný, Babeliak, Turek — Urban, Bednařík, Jakubu.

Hodnocení trenéra Konečného

• Čekal nás první přípravný turnajový test v Přerově a jsem rád, že kluci mohou slavit na turnaji v konečném zúčtování prvenství s bilancí 4 vítězství. Každopádně pořád je přípravné období a všechny týmy zkouší hráče a připravují se na start v soutěžích. Kluky jsem na turnaji nechal hrát, moc jsem do hry nezasahoval a spíš jsem sledoval jak si počínají. Pozitivní určitě je, že jsme dokázali během 4 zápasů vstřelit 31 branek a myslím si, že minimálně 10 jsme ještě mohli dát, jelikož se jednalo o 100% brankové příležitosti. To je asi největší rozdíl oproti minulé sezoně. Na druhou stranu ale na spoustě věcí musíme ještě zapracovat. V tomto týdnu nás čekají další dvě přípravná utkání. Ve čtvrtek jedeme do Havířova a v neděli do Púchova, kde dostanou příležitost hráči, kteří měli od pátku volno.

Foto: Ronald Hansel

Dnes v 16:00 | Jun.