Čtvrtfinále pokračuje, Vsetín vyzve Zubry k odvetě na domácím ledě

Václav Trávníček • 11.03.2010

Odveta středečního duelu je tu. Čtvrtfinálová série mezi Vsetínem a Přerovem se přesouvá na Lapač, který letos poprvé zažije atmosféru play off. Pokud Valaši zopakují výborný výkon z Maxi-Tip Arény a využijí výhodu domácího prostředí, mohou srovnat stav série na 1:1. Pokud však Přerovu i podruhé podlehnou, nabídnou soupeři mečbol. Utkání, na které vás ve spolupráci s VHK zve pivovar Radegast, začíná v pátek v 17:30. Pokud se nebudete moci do Vsetína dostat, můžete zápas sledovat prostřednictvím online přenosu.

Vsetínští hokejisté ve středu po velkém boji podlehli Zubrům na jejich ledě 5:3. První čtvrtfinále poznamenala série vyloučení. V první dvacetiminutovce na straně Vsetína, ve třetí na straně Přerova. „V pátek budeme chtít hrát hlavně v plném počtu hráčů. Jakmile jsme kompletní a pohybujeme se na ledě v pěti, dá se s Přerovem hrát,“ řekl brankář Lukáš Plšek. „Také bychom mohli dát občas starším hráčům Přerova čisté tělo a trošku jim znechutit hru, což mi v prvním zápase trošku chybělo,“ dodal.

„Čtvrteční utkání nás stálo hodně sil. Ale v pátek začínáme od nuly a pokusíme se doma vyhrát,“ navázal na Plškova slova útočník Jiří Ondráček. „Očekávám, že k nám Přerov přijede bránit a na nás bude, abychom tvořili hru. Budeme muset hrát agresivně, dohrávat souboje a tlačit se do brány. Zkrátka hrát tak, abychom Zubry přetlačili v činnostech, ve kterých nás oni přetlačili ve středu,“ poznamenal.

Podaří se Valachům v odvetě vrátit soupeři porážku a srovnat stav série na 1:1? Úvodní buly proběhne v pátek v 17:30.

První čtvrtfinálový zápas:

ČF1, 10.3.2010
HC Zubr Přerov - Valašský hokejový klub 5:3 (0:0, 2:0, 3:3)
Branky: 27. Pavlas (Kotásek), 40. Kolář (Sedlák, Faltýnek), 53. Sedlák (Kotásek), 59. Coufal (Pavlas), 60. Kolář - 49. Ondráček (Farda, Korčák), 50. Klabačka (Vaněk, Hrňa), 58. Vaněk (Korčák).

Řekli po zápase: „Soupeři jsme v první třetině nabídli velký tlak a se štěstím jsme to ustáli. Do druhé třetiny jsme paradoxně vstoupili daleko lépe, ale nakonec jsme prohrávali 0:2. Ve třetí třetině už jsme neměli co ztratit, hra se hodně přelévala a nám se podařilo vyrovnat. Je škoda, že jsme v závěru úplně zbytečným faulem nabídli domácím přesilovku a nedotáhli ten zápas do prodloužení.“ Juraj Jurík

Na utkání s Přerovem zve fanoušky pivovar Radegast

Radegast fandí moravskému hokeji, a proto vás ve spolupráci s VHK Vsetín zve na utkání play off proti Přerovu.

Připravili jsme pro vás atraktivní doprovodný program. Hlavní cenou v soutěži pro fanoušky je 120 piv nejoblíbenějšího piva na Moravě. Přijďte na zápas s Přerovem 12. března dříve, zasoutěžte si o pěkné ceny věnované Radegastem a při tom se i kvalifikujte do velké soutěže o 120 piv Radegast Premium. Ta proběhne během první přestávky.

Vylosovaní fanoušci, kteří se kvalifikovali do této soutěže před začátkem utkání, budou moct předvést své dovednosti i na ledě při střelbě zpoza červených kruhů. Nejpřesnější střelec vyhraje 120 piv Radegast Premium.

Ve druhé přestávce proběhne soutěž v přesnosti s maxi puky Radegast. Ve hře je dalších 24 piv Radegast Premium pro vítězný dvoučlenný tým. Soutěžit budou fanoušci, kteří po konci soutěží v první přestávce chytí míček hozený hosteskami do hlediště.

To ale není vše. Vyhrát budete moct i unikátní trička Radegast fandí moravskému hokeji a další dárky. Po skončení utkání navíc bude pro fanoušky připraven doprovodný program s hokejovou tématikou v restauraci Na Lapači.

Přijďte si užít hokejové odpoledne s Radegastem do Vsetína již od 16:00, kdy začíná doprovodný program a kvalifikace do soutěže o hlavní cenu.