Chance liga se znovu rozjede v sobotu 21. listopadu, Valaši vyzvou Litoměřice

Redakce • 16.11.2020

Druhá nejvyšší hokejová soutěž v České republice získala v uplynulých dnech nový dvoukolový formát, nyní už zná i jízdní řád pro svůj restart. Chance liga se po koronavirové pauze znovu rozjede v sobotu 21. listopadu a hokejisté VHK ROBE Vsetín v tento den na Lapači přivítají Litoměřice. Zápasy budou až do odvolání bez diváků, dosavadní výsledky zůstávají v platnosti.

Povinností klubů je zajistit k 21. listopadu testování hráčů a členů realizačního týmu metodou RT-PCR tak, aby test nebyl proveden dříve než 48 hodin před začátkem utkání a současně tak, aby byly známy jeho výsledky před konáním utkání. V jednání je využití tzv. antigenních testů pro příští kola. Kluby v současné chvíli ještě čekají na oficiální souhlas ministerstva zdravotnictví.

Zápasy se budou až do odvolání hrát bez diváků, držitelé permanentních vstupenek budou mít dle dohody s HokejkaTV zdarma živé video přenosy. Podrobnosti k těmto přenosům a přístupům na ně přineseme později v samostatném článku.

Nejbližší utkání Vsetína:

Sobota 21. 11.
VHK ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice

Středa 25. 11.
HC RT TORAX Poruba 2011 - VHK ROBE Vsetín

Sobota 28. 11.
SK Horácká Slavia Třebíč - VHK ROBE Vsetín

Úterý 1. 12.
VHK ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek

Čtvrtek 3. 12.
VHK ROBE Vsetín - HC Benátky nad Jizerou

Sobota 5. 12.
HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín

Poznámka: Termíny utkání po 21. 11. se ještě mohou vhledem k testování měnit.