Vstupenky online

Aktuální platná opatření pro vstup na zápasy VHK

Redakce • 10.12.2021

Na sobotní utkání s Prostějovem budou mít vzhledem k nařízení Vlády ČR o omezení počtu osob na sportovních utkáních vstup pouze majitelé permanentek. Klub zároveň uvolňuje omezený počet vstupenek, který je možno zakoupit přes ON-LINE přes webové stránky VHK ROBE Vsetín. Pokladny na zimním stadionu před utkáním budou UZAVŘENY a vstupenku si již nebude možno zakoupit.

Zároveň platí již platná opatření od 22.11.2021 pro vstup na sportovní utkání, která jsou stejná pro permanentkáře i pro držitele vstupenky.

  • osoby starší 18 let mají vstup na akci povolen pouze pokud prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo mají dokončené očkování proti onemocnění covid-19, nebo jsou tzv. ve fázi zahájeného očkování a prokáží se u vstupu negativním výsledkem PCR testu.
  • osoby ve věku 13 – 18 let (nejedná-li se o osoby, které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované) se mohou prokázat u vstupu negativním výsledkem PCR testu, který musí být proveden nejdříve 72 hodin před návštěvou utkání
  • osoby mladší 12 let věku - nemusí mít žádný doklad ohledně Covidu
  • po celou dobu pobytu na zimním stadionu musí mít osoba na ústech respirátor.

Náš klub musí nařízení vlády respektovat, kapacita sobotního utkání je snížena na max. 1000 osob.

„Potvrzuje se, že jedinou cestou jak se vrátit stabilně do normálu je vyšší proočkovanost. Náš klub se snaží jít příkladem, v A-týmu včetně trenérů a realizačního týmu máme proočkovanost 95%, v juniorech a dorostu to je 88% a to se jedná o aktivní sportovce, kteří mezi ohroženou skupinu obyvatel rozhodně nepatří. A rozhodně nikdo z nás po očkování netoužil a netěšil se na něj, ale jednoduše jsme se rozhodli respektovat nastavená pravidla, jelikož chceme pokračovat ve své činnosti a práci. V zemích, kde je proočkovanost vyšší jak 75% mají zatím klid, na sporty se chodí bez omezení, nenosí se roušky, lidé žijí vesměs "normálně". Tady je proočkovanost sotva 60%, jako v celém bývalém socialistickém bloku a pořád se řeší jak na to a nějak se na to nemůže přijít. Běžte se všichni kdo můžete očkovat, jinak se z toho nedostaneme a budeme žít pouze virtuální a internetové životy,“ sdělil jednatel klubu Daniel Tobola.

banner pod článkem
×
Dnes v | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011