Ve Zlíně už to nevyšlo. Deváťáci v derby podlehli o čtyři branky

Helena Hegeďová • 13.01.2024

Deváťáci si s blížícím se koncem základní části připsali sérii tří vítězných zápasů v řadě, o skalp dalšího soupeře ale šňůru neprodloužili. V sobotu se 9. třída vydala na led Zlína, kde po dvou třetinách ztrácela tři branky. Roman Dubec sice necelých deset minut před koncem třetí části snížil, ale domýácí si vítězství pojistili dalšími dvěma přesnými zásahy.

Extraliga 9. tříd - 26. so 13.1.13:00
Berani Zlín
5:1(1:0, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 11:39 Riedl (Tureček; 5/5), 23:30 Ernst (Číhal, Riedl; 5/5), 30:50 Tureček (Riedl, Trnavský; 5/5), 59:50 Šimek (Marek, Riedl; 5/5), 59:57 Pažout (Pánek, Provazník; 5/5) – 50:50 Dubec (5/5). Rozhodčí: Šmíd – Přecechtěl, Kaprál. Diváci: 128. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Střely na branku: 45:24. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

Berani Zlín: Večeřa – Vopatřil, Provazník, Ernst, Číhal, Coufalík, Mišurec – Tureček, Zalubil, Marek, Šimek, Pánek, Riedl, Trnavský, Cekota, Pažout.
VHK ROBE Vsetín: Holaň – Dubec, Karola, Spitzer, Šedlbauer, Koňařík – Timko, Man, Nedzynski, Krupa, Bláha, Posád, Drozd, Rek, Korvas, Szturcek.