V prvním utkání nadstavby se deváťákům proti Přerovu zadařilo

Anna Pavlína Sedláčková • 15.10.2022

Devátá třída vstoupila do nadstavby tou správnou nohou. Již v první třetině se jim podařilo dostat do dvougólového vedení, jenž vydrželo až do počátku druhé periody, kdy se podařilo domácímu Přerovu snížit. To ovšem vsetínský celek nijak nezastrašilo a do třetí třetiny vstupoval s dokonce tříbrankovým náskokem. V poslední části utkání se oběma celkům podařilo prosadit už jen jednou.

Liga 9. tříd - N1 so 15.10.17:30
HC ZUBR Přerov
3:6(1:3, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Švejcar (Ryšavý, Pekr), 23. Ryšavý (Cífka), 44. Švejcar (Němec) – 6. Stodůlka, 7. Němec (Kučerňák), 10. Kučerňák (Němec), 31. Němec (Dubec), 34. Dubec (Fusek), 46. Kučerňák (Stodůlka). Rozhodčí: Lukáš Klimecký — Kryštof Urban, Martin Klvač. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 118. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6.

HC ZUBR Přerov: Trnka — Kočara, Němec, Cífka, Dostál, Řepka, Špičák — Pekr, Kolář, Filípek, Ryšavý, Švejcar, Kováč, Žaroský, Pochylý, Vyroubal.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Stodůlka — Vlk, Kučerňák, Vašička, Němec, Němec, Fusek, Malý, Dubec.