První výhra v baráži: Dorostenci porazili Sokolov

Helena Hegeďová • 25.03.2023

Dorostenci potrvdili roli favorita a ve druhém barážovém utkání porazili Sokolov. Tentokrát se ovšem výhra, na rozdíl od semifinálových klání, nerodila lehce. Valaši poprvé skórovali až ve 24. minutě, kdy Nováka překonal Tadeáš Pala. Druhou branku přidal na konci druhé třetiny Adam Koláček a vše v poslední minutě pojistil Jakub Frolo. Gólman Jan Uhrin vychytal čisté konto a dorost si tak připisuje první výhru v baráži. Kaňkou na tříbodovém zisku je ovšem zranění útočníka první formace Yannicka Windeggera, který zápas pro zranění hlavy nedohrál.

Liga dorostu - B2 so 25.3.18:45
HC Baník Sokolov
0:3(0:0, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 24. Pala (Frolo, Windegger), 36. Koláček (Vlk, Frolo), 60. Frolo (Koláček Kučný). Rozhodčí: Kraval, Zeliska — Belko, Teršíp. Vyloučení: 6:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 142. Průběh utkání: 0:3.

HC Baník Sokolov: Novák — Knap, Uhlík, Bachar, Teterja, Krejbich, Naď — Vykoupil, Uhlík, Skála, Eismann, Ondráš, Sztolarik, Teuchert, Vojáček, Hanek, Petrák, Kratejl.
VHK ROBE Vsetín: Uhrin — Pala, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Sadílek, Herman — Drábek, Vlk, Frolo, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Windegger, Malý, Kovář.