První příprava přinesla výhru nad Trenčínem, góly střílely posily

Redakce • 16.08.2022

Premiérové přípravné utkání před novou sezonou mají za sebou hokejisté VHK ROBE Vsetín. V úterý v Púchově porazili Trenčín 6:5. Kromě Daniela Klímka ze za Valachy trefily letní posily Riku Sihvonen, Pavel Jenyš, Pavel Klhůfek, Peter Lichanec a Richard Pětník, jenž je na Valašsku na zkoušce. Další duel sehrají svěřenci hlavního trenéra Romana Stantiena ve čtvrtek v Přerově v rámci letního turnaje ZUBR Cup.

Přípravné zápasy - Příprava v Púchově út 16.8.17:30
HK Dukla Trenčín
5:6(0:4, 1:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 21. Valach (Čacho), 44. Valach, 52. Čacho (Valach), 53. Hudec, 58. Heinerö – 4. Klímek (Němec), 13. Sihvonen (Přikryl, Berger), 16. Jenyš (Sihvonen), 20. Klhůfek (Klímek, Němec), 23. Lichanec (Smetana), 51. Pětník (Štefka, Vítek). Vyloučení: 2:7 - navíc Belluš (TRN) 5+OK hrubost. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 45:25. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6, 5:6.

HK Dukla Trenčín: Borák – Starosta, Chromiak, Nemčík, Pietroniro, Ulrych, Ozols, Hlaváč, Martiška – Razgals, Heinerö, Petráš – Valach, Čacho, Thelin – Hudec, Sojčík, Belluš – Sloboda, Ferenyi, Stahoň.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Němec, Smetana, Kajínek, Kočí, Voženílek, Říha – Bláha, Přikryl, Klímek – Jenyš, Klhůfek, Sihvonen – Berger, Lichanec, Hořanský – Vítek, Štefka, Pětník.

Ohlasy k utkání

Roman Stantien (VHK ROBE Vsetín): Konečně jsme kluky viděli nejen na tréninku, ale i v zápasovém nasazení. Víceméně se nám potvrzují predikce, kdo je v čem dobrý a kdo má v čem určité mezery. Na tréninku tyto věci nevidíte tak, jako v zápase. Na obšírnější hodnocení je ale po prvním utkání ještě příliš brzy.

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno