Odvetu se Šternberkem rozhodly až nájezdy

Petr Vychopeň • 27.08.2008

Š t e r n b e r k - Příprava na sezónu je v plném proudu a hokejisté VHK odehráli další přátelské utkání. K tomu zajížděli do Šternberka, kde sehráli vyrovnanou partii do poslední minuty. Zatímco v první třetině nepadla jediná branka, v té druhé se s nimi doslova roztrhl pytel. Už ve 21. minutě otevřel skóre domácí Klimovič, na jehož snažení navázal o tři minuty později kolega Dobrý. Ani zelenožlutí se však nenechali zostudit a prostřednictvím Tesaříka s Vankěm zápas vyrovnali. Korunku tomu ve 39. minutě stihl nasadit Ašer a s vyhlídkami zelenožlutých to nevypadalo vůbec špatně. Třetí část však ozdobil svou trefou jen Skříteský z řad šternberských a bylo znovu srovnáno. Tečku za utkáním tak udělaly až nájezdy, z nichž vyšli zásluhou Tomáška vítězně domácí.

Přípravné zápasy - přát. st 27.8.18:00
HC TJ Šternberk
4:3sn(0:0, 2:3, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Klimovič (Jurák, Tomášek), 24. Dobrý (Fiala, Zapletal), 52. Skříteský (Tomášek) rozh. nájezd Tomášek - 32. Tesařík (Mikeš), 34. Vaněk (Gergela, Tesařík), 39. Ašer (Staša, Rajnoha]